Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NASZE SZKOLENIA

DOŚWIADCZENIE, PROFESJONALIZM, EUROPEJSKI POZIOM

Prowadzimy profesjonalne szkolenia techniczne z zakresu motoryzacji. Wykorzystujemy do tego celu odpowiednio przygotowane szczegółowe przekroje i makiety funkcjonalne poszczególnych komponentów o których jest mowa w trakcie szkolenia. Pomoce, którymi dysponujemy są unikalne w skali światowej. Ścisła współpraca z największymi koncernami motoryzacyjnymi i naszymi bliźniaczymi placówkami w różnych krajach Europy pozwala nam prowadzić szkolenia na najwyższym europejskim poziomie, i poruszać zagadnienia problemów serwisowych najnowszych systemów. Nasze szkolenia kierowane są do podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych opierających swoją działalność na serwisowaniu, diagnostyce i naprawie pojazdów silnikowych.

Szkolenia odbywają się w cyklu ośmiogodzinnym z czterema 105 minutowymi panelami szkoleniowymi oraz trzema przerwami, w trakcie których zapewniamy konsumpcję. Po pierwszym i trzecim panelu szkoleniowym odbywa się 15 minutowa przerwa kawowa, a po zakończeniu drugiego panelu szkoleniowego odbywa się 30 minutowa przerwa obiadowa.
Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje przygotowany przez nas skrypt szkoleniowy, długopis oraz notatnik.

W trakcie paneli szkoleniowych uczestnicy szkolenia otrzymują możliwość doskonalenia swoich umiejętności na profesjonalnych makietach oraz modelach elementów i układów, których dotyczy szkolenie, a także rzeczywistych systemach. Makiety dostępne podczas szkolenia są autorstwa szkoleniowców Akademii Technicznej, idealnie odzwierciedlają prace danego układu bądź elementu, dając jednocześnie uczestnikom możliwość dogłębnego poznania zasad funkcjonowania oraz wpływu usterek elementów na zachowanie systemów od nich zależnych.

TEMATY SZKOLEŃ

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE