Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

Sprawdź terminy zaplanowanych szkoleń wraz z miejscem ich realizacji.

 
 
 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Wypełnij formularz, aby wziąć udział w organizowanym szkoleniu

 

Uniwersalne testery diagnostyczne w praktyce serwisowej

Uniwersalne testery diagnostyczne w praktyce serwisowej

Obecnie powszechnym narzędziem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania warsztatu jest tester diagnostyczny. Z uwagi na szeroką paletę naprawianych marek w warsztatach niezależnych, dużą popularnością cieszą się testery uniwersalne. Zaletą niektórych z nich są dodatkowe funkcje miernika i oscyloskopu. Jedne z nich radzą sobie lepiej z autami europejskimi natomiast inne z azjatyckimi czy też amerykańskimi. Odpowiednia wiedza na temat topologii sieci pozwoli rozwiązać problemy związane z brakiem komunikacji testera z danym układem sterowania w pojeździe. Należy podkreślić, że niezwykle ważnym czynnikiem oprócz samego posiadania urządzenia jest wiedzą pozwalając interpretować parametry pracy poszczególnego układu.

POWRÓT

Szukaj na stronie

Terminarz Szkoleń

Dane Kontaktowe

Telefon: (22) 506 06 60
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.