Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

Sprawdź terminy zaplanowanych szkoleń wraz z miejscem ich realizacji.

 
 
 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Wypełnij formularz, aby wziąć udział w organizowanym szkoleniu

 

Budowa i diagnostyka układów ABS/ESP/SBC/EPB

Budowa i diagnostyka układów ABS/ESP/SBC/EPB

Układy hamulcowe to nie tylko części mechaniczne takie jak klocki, tarcze czy szczeki hamulcowe. Coraz większe znaczenie odgrywają elektroniczne systemy podnoszące bezpieczeństwo czynne takie jak ABS, ESP czy zaawansowane systemy SBC. Obsługa, kalibracja, czy  tez naprawa  takich  układu  wymaga  więcej  niż  podstawowy  zestaw  narzędzi  ręcznych  i młotka. Obecnie naprawę układów hamulcowych rozpoczyna się od podłączenia testera diagnostycznego, gdyż nawet wymiana klocków hamulcowych jest niemożliwa. Brak specjalistycznej wiedzy o budowie i technologii naprawy układów hamulcowych prowadzi nie tylko do sprowadzenia zagrożenia w ruchu drogowym, lecz do poważnych wypadków już w warsztacie.

POWRÓT

Szukaj na stronie

Terminarz Szkoleń

Dane Kontaktowe

Telefon: (22) 506 06 60
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.