Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

Sprawdź terminy zaplanowanych szkoleń wraz z miejscem ich realizacji.

 
 
 

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Wypełnij formularz, aby wziąć udział w organizowanym szkoleniu

 

NOWE SZKOLENIE: Badanie elementów instalacji samochodowej za pomocą multimetru i oscyloskopu

Zaawansowane systemy sterujące pracą jednostek napędowych, posiadają coraz większą liczbę czujników oraz elementów wykonawczych.Nieprawidłowy sygnał z elementu pomiarowego może skutecznie wpłynąć na pracę jednostki napędowej a w konsekwencji przyczynić się do jej unieruchomienia. Coraz bardziej wyśrubowane normy emisji spalin wymagają zastosowania odpowiednio większej ilości elementów wykonawczych. Dlatego niezwykle bardzo ważna jest odpowiednia wiedza w jaki sposób diagnozować poszczególne elementy wchodzące w skład układu sterowania. Wykorzystanie  urządzeń  pomiarowych  m.in.  oscyloskopu pozwala szybko postawić skuteczną i trafną diagnozę.

Czytaj więcej

Szukaj na stronie

Terminarz Szkoleń

Dane Kontaktowe

Telefon: (22) 506 06 60
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.